En Ucuz Tupperware Ürünleri

En Ucuz Tupperware Ürünleri

Tupperware ürünleri daima kalite ile eş anlamlı olmuştur. Ürünlerimiz çok büyük özen ve titizlikle üretilmekte. Sadece en yüksek kalitedeki ham maddelerden üretilen ürünler uzun, detaylı bir tasarım sürecinden sonra sıkı bir kalite kontrolden geçerek sizlerin eline ulaşır. Ürünler normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme ve soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. Bulaşık makinasında yıkama garanti kapsamımız altındadır.

Göster:
Sırala:
*Kapağı içersindeki içeceğin sıcaklığını  uzun süre korumak ve sızdırmamak üzere tasarlanmıştır. *İçeceği servis ederken kapakta yer alan düğmeye basın  bu durumda yeşil renk görünecektir  içeceği servis edebilirsiniz.Kapalı durumda iken hem içerisindeki ısıyı sabit tutarsınız hemde sızdırmama özelliği sayesinde olası kazaları önlersiniz. *Kapaktaki yeşil renk açık, kırmı..
85.00TL 130.00TL
*Kolay kavranan ergonomik sapları ve en yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilen bıçakları ile ergonomik bıçaklar, her mutfağa yakışacak kadar şık ve kullanışlı. *Üstelik bıçakların hepsi koruyucu birer kılıfa sahipler! *Paslanmaz çelikten üretilmişlerdir. *Sıcak ekmeği dahi ezmeden kesmektedir. AB standartlarına uygundur. Elde yıkamanız tavsiye edilir. Bıçakları bilemek için T..
45.00TL 55.00TL
*Preminyum set ile şık sofralar hazırlayabilirsiniz. *Çelik kızmının zarar görememsi için aşındırıcı malzemeler ile temizlemeyin. *Tuperware bulaşık bezi ile yıkayıp, çelik bezi ile parlatabilirsiniz. AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Derin dondurucuda kullanılabilir. Mikrodalga fırında ısıtma amaçlı kullanılabilir. Mikrodalga fı..
950.00TL 1,200.00TL
*Kolay kavranan ergonomik sapları ve en yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilen bıçakları ile U-Serisi ergonomik bıçaklar, her mutfağa yakışacak kadar şık ve kullanışlı. Üstelik bıçakların hepsi koruyucu birer kılıfa sahipler!   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal k..
160.00TL 265.00TL
  *Çiğ et, balık, tavuk gibi besin değeri hızlı koybolabilecek  ve bozulabilecek ürünleri rahatlıklasaklayabilirsiniz., pişmiş yiyeceklerinizi derin dondurucuda saklayıp, daha sonra çıkararak tüketebilirsiniz. *Ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. *Renkli gıdaların leke bırakmaması için bulaşık makisine koymadan önce soğuk  sudan geçiniz.   AB standartları..
56.00TL 80.00TL
*Berrak servis kaşıkları uyum içinde ve kolaylıkla ikram ve servis yapabilmenizi sağlar.  AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. İki parçadan oluşur. ..
18.00TL 20.00TL
-Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. -Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz. *Yoğurt yapmak, hamur mayalamak  ve  pişmiş yemekleri koymak için idealdir. AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tu..
38.00TL 48.00TL
*Rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir rende. *Özel keskin yapısı, farklı rendeleme şekileri ve pratikliği il mutfaktaki üçüncü eliniz olmaya aday. *Rendeleme işlemi mutlaka parmak koruyucu ile kullanılması gerekir,    AB standartlarına uygundur. Elde yıkanması tavsiye edilir.     ..
85.00TL 165.00TL
*Ergonomik salatacı kenarındaki oluk sayesinde kapağını açmadan ve içindekiler dökülmeden suyu süzebilmenizi sağlar. *Tüm yeşilliklerinizi yıkayıp kurutup,saklayabilirsiniz. *Salatanızın gerçek tadına varın     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım ko..
79.00TL 105.00TL
*Uzun ömürlü taze gıdalar minimum alanda maksimum saklama çözümleri.Kolay kullanım! Un şeker vb. malzemelerinizi güvenle ve uzun süre saklayabilirsiniz. 26x19x17 boyutlarında 3LT  ölçülerindedir.     *Kullanılmadığı zaman şişenin ağzı açık kalmalıdır. Her gün şişe yıkanmalıdır. 0,5 LT ölçülerindedir. Görsel 'de önde duran şişelerdir!   AB..
58.00TL 61.00TL
* Pişmiş veya çiğ et, tavuk gibi gıdaları kesmek için kullanılır. *Et Makasını elde yıkanması tavsiye edilir.         AB standartlarına uygundur.     ..
47.90TL 60.50TL
*Her türlü tatlı ve tuzlu hamur ve kurabiyelerinizi hazırlayabileceğiniz harika bir ürün. *Kaydırmaz arka yüzeyi sayesinde üzerinde kolayca çalışılabilirsiniz. *Silinebilen yapısı sayesinde hijyen sağlar. *Rulo yaparak dolap içinde saklanmalı, asla katlamayınız.     AB standartlarına uygundur.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  ..
30.00TL 40.00TL
*Mutfağınız için pratik ve şık bir ürün.   *Yemek kitaplarını açık tutmak için ayaklık olarak kullanılabilir. *Tutacak kısmına mutfak önlüğü asılabilir.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, so..
15.00TL 25.00TL
*Şekillendirme ürünlerimiz ile evinizde harikalar yaratacak şık bir ürün. AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.    ..
12.00TL 12.00TL
*Soğuk tatlılarınızı ve porsiyonluk hazırlamak istediğiniz salata, pilav, kısırve tatlı gibi yiyeceklerinize farklı bir sunum katmanızı sağlar. *125 Ml. kapasiteye sahip birbirine geçen üç parçadan oluşur. *Buzdolabında ve derin dondurucuda şekillendirmek için tasarlanmıştır.       AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıç..
20.00TL 25.00TL
*Minik ve şık saklama kapları.  *Bebek mamaları koymak için uygundur.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.  ..
24.00TL 30.00TL
*Patateslerinizi hızlı ve pratik doğrayabileceğiniz müthiş bir ürün. *Bıçakları keskindir,  yıkandıktan sonra kurulanıp kaldırılması önerilir.   AB standartlarına uygundur. Elde  yıkanması tavsiye edilir. Ateş üzerinde kullanılmaz.   Not: Sitede sadece Benzemez.com da mevcuttur .   ..
110.00TL 130.00TL
*Ayranlarınızı , kek çırpma işlemini daha pratik ve hızlı yapmanızı sağlayacak şık bir ürün.   *AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.  ..
70.00TL 100.00TL
*Farlklı ebatlarda üç parçadan oluşur. *Okul, işyeri, piknikte çok kullanışlıdır.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     ..
25.00TL 32.00TL
NOT: ''Turkuaz-Krem'' Renkleri mevcuttur.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.       ..
33.00TL 45.00TL
*7 lt. ölçüsündedir. *Zeytin, turşu . tarha yapımında kullanılabilir. *Sıkı kapak yapısı sayesinde içine konulan sulu gıdanın dökülme riski yoktur ve  sapıyla rahatlıkla taşınabilir. *Un, şeker, çok miktardaki bakliyat ve kuru ve yaş gıda ve yiyecek koymak için idealdir.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla te..
59.00TL 80.00TL
*Kapakları koymak için özel üretilmiştir.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.    ..
28.00TL 30.00TL
  *Şarküteri ürünleri, yemek, yoğurt saklamak, kahvaltı servisleri için idealdir.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.  4'dür.  ..
40.00TL 45.00TL
  *Hazırlama serisi ve saklama ürünüdür. *Kek, pasta hazırlığında kullanılır. *Kalan miktarı kapağı kapatılarak buzdolabında saklanabilir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı 10 yıl gara..
24.00TL 39.00TL
  *Patates, soğan koymak için uygundur. *Üst üste konularak  yerden tasarruf sağlar. *Dolap içi ve bankoda kulanılan şık bir üründür.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı ..
49.00TL 61.00TL
    *Her yemek kristalin serisi ile ziyafete dönüşür.Şık sofraların yeni adı. *Zeytinyağlı yemeklerinizi, salatalarınızı, meyvelerinizi, tatlılarınızı, ekmeklerinizi, yoğurdunuzu, içeceklerinizi servis etmek ve saklamak için farklı ebatlarda kapaklı ve kapaksız ürünlerden oluşur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür.   ..
55.00TL 65.00TL
  *Her yemek damla serisi ile ziyafete dönüşür.Şık sofraların yeni adı. *Zeytinyağlı yemeklerinizi, salatalarınızı, meyvelerinizi, tatlılarınızı, ekmeklerinizi, yoğurdunuzu, içeceklerinizi servis etmek ve saklamak için farklı ebatlarda kapaklı ve kapaksız ürünlerden oluşur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür.   AB standartların..
59.90TL 78.00TL
*Suyuyla saklamak istediğiniz zeytin, turşu, komposto ve konserve gibi gıdalar için eşsiz bir üründür.   *Süzgeci sayesinde yiyecekleri rahatlıkla suyundan çıkartalabilirsiniz. *İçindekileri gösterecek şekilde   şeffaf dizayn edilmiştir. *Özel yuvasındaki çatalı servis yapakn rahatlıklık sağlar. 1.5 Lt. ölçüsündedir.   AB standartlarına uygundur. ..
28.00TL 40.00TL
*Kapaklı çok şık 2li bardaktır. *Sofralara şıklık katar. *Sulu gıdaları içmek için uygundur.     AB standartlarına uygundur. Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   ..
25.00TL 40.00TL
  *Pasta, büsküvi için özel üretilmiştir.İçindeki ürünü bayatlatmadan uzun süre taze tazeliğini korur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür.   AB standartlarına uygundur. Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 1..
36.00TL 40.00TL
*Her yemek kristalin serisi ile ziyafete dönüşür.Şık sofraların yeni adı. *Zeytinyağlı yemeklerinizi, salatalarınızı, meyvelerinizi, tatlılarınızı, ekmeklerinizi, yoğurdunuzu servis etmek ve saklamak için farklı ebatlarda kapaklı ürünlerden oluşur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür. *2li olarak satılmaktadır.   AB standartlarına uy..
30.00TL 45.00TL
  *Süt, krema koymak için kapaklı şık bir kristalin serisidir.   AB standartlarına uygundur. Elde yıkanması önerilir. Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   ..
15.00TL 20.00TL
  *Her yemek kristalin serisi ile ziyafete dönüşür.Şık sofraların yeni adı. *Zeytinyağlı yemeklerinizi, salatalarınızı, meyvelerinizi, tatlılarınızı, ekmeklerinizi, yoğurdunuzu, içeceklerinizi servis etmek ve saklamak için farklı ebatlarda kapaklı  ürünlerden oluşur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür.   AB standartlarına ..
115.90TL 165.00TL
  *Mikrodalga fırında kullanılmaz. *Yapısı ısıyı çok iyi muhafaza ettiği için yemek pişirrken enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. *Mükemmel ısı iletim özelliğine sahiptir. *Yemeklerinizi yağsız ve daha az su ile pişirebildiğiniz için minerallerin ve besin değerlerin korunmasını sağlar. *Mikrofiber bulaşık bezi ile yıkamanız önerilir. AB standartlarına uygundur. ..
200.00TL 250.00TL
  *Mikrodalga fırında kullanılmaz. *Yapısı ısıyı çok iyi muhafaza ettiği için yemek pişirrken enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. *Mükemmel ısı iletim özelliğine sahiptir. *Yemeklerinizi yağsız ve daha az su ile pişirebildiğiniz için minerallerin ve besin değerlerin korunmasını sağlar. *Mikrofiber bulaşık bezi ile yıkamanız önerilir. AB standartlarına uygundur. ..
375.90TL 475.00TL
  *Mikrodalga fırında kullanılmaz. *Yapısı ısıyı çok iyi muhafaza ettiği için yemek pişirrken enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. *Mükemmel ısı iletim özelliğine sahiptir. *Yemeklerinizi yağsız ve daha az su ile pişirebildiğiniz için minerallerin ve besin değerlerin korunmasını sağlar. *Mikrofiber bulaşık bezi ile yıkamanız önerilir. AB standartlarına uygundur. ..
275.90TL 400.00TL
  *Mikrodalga fırında kullanılmaz. *Yapısı ısıyı çok iyi muhafaza ettiği için yemek pişirrken enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. *Mükemmel ısı iletim özelliğine sahiptir. *Yemeklerinizi yağsız ve daha az su ile pişirebildiğiniz için minerallerin ve besin değerlerin korunmasını sağlar. *Mikrofiber bulaşık bezi ile yıkamanız önerilir. AB standartlarına uygundur. ..
350.00TL 450.00TL
  *Mikrodalga fırında kullanılmaz. *Yapısı ısıyı çok iyi muhafaza ettiği için yemek pişirrken enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. *Mükemmel ısı iletim özelliğine sahiptir. *Yemeklerinizi yağsız ve daha az su ile pişirebildiğiniz için minerallerin ve besin değerlerin korunmasını sağlar. *Mikrofiber bulaşık bezi ile yıkamanız önerilir. AB standartlarına uygundur. ..
380.00TL 500.00TL
  *Sebze, meyve doğramak, kesmek için uygundur. *Yıkanınca kurulanması önerilir.     AB standartlarına uygundur. Elde yıkanması önerilir. Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   ..
48.90TL 60.00TL
  *Hava ve su sızdırmazdır. *Hamur mayalamak,seze, meyve yıkamak için çok amaçlı kullanılabilir.    AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. Ürün: 7.5 LT...
45.00TL 60.00TL
  *Mantı yapmayı zefkli hale getirir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinseinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
32.90TL 45.00TL
  *Ekmek, pasta, kurabiyeleri uzun süre tazeliğini korur. *Piknikler için idealdir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
55.00TL 65.00TL
  *Su, ayran, zeytinyağ gibi sıvı gıdaları saklamak için ve servis yapmak için uygundur.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
34.90TL 45.00TL
  *Ayran, salata sosları, krem şanti gibi sulu gıdaları karıştırmaya yarar. *Sıcak sulu gıdalar için de kullanıma uygundur.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl ..
26.00TL 30.00TL
  * Pişmiş sebze ve çiy et, tavuk gibi gıdaları Buzlukta saklamak için farklı boylarda  renkli üretilmiştir.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir...
54.90TL 75.00TL
*Kusursuz bir yemeğin farklı tatları gibi , hazırlama serimizdeki tüm ürünler de birarada kulandığında müthiş tatları ortaya çıkartır. *Hamur açmayı zefkli hale getirir. *Hamur çıvık  olduğunda Merdaninin içine soğuk su konulup kapağı kapatılırsa hamur normal kıvama gelir, hamur katı olursa merdanin iç kısmına sıcak konulmasıyla kapak kapatılır hamur açılabilecek kıvama gelir ve ko..
25.00TL 35.00TL
* Paslanmaz çelikten yapılmıştır. * Kolayca kesmek ve dilimlemek için eşsiz ve çok özel bir tasarıma sahiptir. * Sapı ile keskin kısmı arasındaki dengesi sayesinde kolunuzu yormaz. * Yuvarlatılmış kaymayan sapı elinize tam olarak oturur. * Koruyucu kılıf ile bıçaklarınızı koruyarak, çekmecede tehlike yaratmadan güvenle saklayabilirsiniz. * U-Serisi Meyve Bıçağı; soymak, oymak, doğrama..
40.00TL 50.00TL
*Yoğurt , hamur mayalama, ürün saklama çin uygundur.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.   *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
30.00TL 45.00TL
*BUHARDAN GELEN SAĞLIK *Mikrodalganızdan gelen gerçek buharda pişirme ile sağlıklı ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarın ... *En fazla 800 wat ve 30 dk. pişirme yapılması önerilir.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz.  Mikrodalga pişirme ürünüdür.Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal ku..
139.00TL 200.00TL
*Mikro Plus Serisi ile miktodalganızda dakikalar içerisinde harika yemekler pişirebilir, aynı ürün ile servis edebilir ve ayrıca kalan yemeklerinizi derin dondurucuda da saklayabilirsiniz.. *750 Wat ve altındaki güç seviyelerinde kullanılmalıdır. *İçerisinde gıdayı alırken silikon spatula kullanınız.     AB standartlarına uygundur. Elde yıkanmsı tavsiye edilir. Mik..
63.00TL 85.00TL
  *Mikro Plus Serisi ile miktodalganızda dakikalar içerisinde harika yemekler pişirebilir, aynı ürün ile servis edebilir ve ayrıca kalan yemeklerinizi derin dondurucuda da saklayabilirsiniz.. *750 Wat ve altındaki güç seviyelerinde kullanılmalıdır. *İçerisinde gıdayı alırken silikon spatula kullanınız.   AB standartlarına uygundur. Elde yıkanmsı tavsiye edilir. Mik..
91.00TL 140.00TL
*Mikro Plus Serisi ile miktodalganızda dakikalar içerisinde harika yemekler pişirebilir, aynı ürün ile servis edebilir ve ayrıca kalan yemeklerinizi derin dondurucuda da saklayabilirsiniz.. *750 Wat ve altındaki güç seviyelerinde kullanılmalıdır. *İçerisinde gıdayı alırken silikon spatula kullanınız.     AB standartlarına uygundur. Elde yıkanmsı tavsiye edilir. Mik..
200.00TL 415.00TL
Mikro Plus Serisi ile miktodalganızda dakikalar içerisinde harika yemekler pişirebilir, aynı ürün ile servis edebilir ve ayrıca kalan yemeklerinizi derin dondurucuda da saklayabilirsiniz.. ..
59.00TL 85.00TL
-Mikrodalga fırında ısıtma -Derin dondurucuda ve buzdolabında saklama -Taşıma   *Mikro star Serisi ile miktodalganızda dakikalar içerisinde harika yemekleri ıstabilir, aynı ürün ile servis edebilir ve ayrıca kalan yemeklerinizi derin dondurucuda da saklayabilirsiniz.. *600 Wat ve altındaki güç seviyelerinde kullanılmalıdır. *İçerisinde gıdayı alırken silikon spatula kul..
45.00TL 55.00TL
*Mikrodalga fırında ısıtma *-Derin dondurucuda ve buzdolabında saklama,*Taşıma *Mikro Plus Serisi ile miktodalganızda dakikalar içerisinde harika yemekler i ısıtabilir, aynı ürün ile servis edebilir ve ayrıca kalan yemeklerinizi derin dondurucuda da saklayabilirsiniz..   *600 Wat ve altındaki güç seviyelerinde kullanılmalıdır. *İçerisinde gıdayı alırken silikon spatula ku..
50.00TL 65.00TL
*Birlikte Daha İyiye *Kolay eğlenceli kullanımı ile sağlıklı ve pratik lezzetler yapmak artık eskisinden daha kolay .. *Kekleri çırparken orta kapağı sayesinde hamurun  etrafa sıçramasını önler.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım ko..
30.00TL 39.00TL
*Birlikte Daha İyiye *Kolay eğlenceli kullanımı ile sağlıklı ve pratik lezzetler yapmak artık eskisinden daha kolay ...     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garant..
35.00TL 45.00TL
*Kalıcı Tazelik *Dilim Ekmekleriniz için en ideal saklama çözümleri . *Buzdolabı ve banko üzerinde az yer kaplar ve  buzdolabına koyulabilir.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soy..
52.00TL 62.00TL
*Kıskanılan tasarım, *Boyutunu, dolabınızdaki boşluğa göre ayarlayın. *Tamemen düzken istediğiniz an açıp boyunu büyültebilirsiniz. *Piknikte kullanmak için uygundur. *İçindeki gıda azaldıkça bir kat katlanır.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullan..
23.00TL 30.00TL
  *Kıskanılan tasarım, *Boyutunu, dolabınızdaki boşluğa göre ayarlayın. *Tamemen düzken istediğiniz an açıp boyunu büyültebilirsiniz. *Piknikte kullanmak için uygundur. *İçindeki gıda azaldıkça bir kat katlanır.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,no..
24.00TL 30.00TL
  *Kıskanılan tasarım, *Boyutunu, dolabınızdaki boşluğa göre ayarlayın. *Tamemen düzken istediğiniz an açıp boyunu büyültebilirsiniz. *Piknikte kullanmak için uygundur. *İçindeki gıda azaldıkça bir kat katlanır. *Şekli ovaldir. AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ür..
29.00TL 35.00TL
  *Kıskanılan tasarım, *Boyutunu, dolabınızdaki boşluğa göre ayarlayın. *Tamemen düzken istediğiniz an açıp boyunu büyültebilirsiniz. *Piknikte kullanmak için uygundur. *İçindeki gıda azaldıkça bir kat katlanır.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,no..
29.00TL 35.00TL
*Sıvı gıdaları dökmek için özel üretilmiştir. *Tuzluklara tuz boşaltmak içinde kullanılabilir. AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
5.00TL 10.00TL
  *Tamemen düzken istediğiniz an açıp boyunu büyültebilirsiniz. *Piknikte kullanmak için uygundur. *İçindeki gıda azaldıkça bir kat katlanır. *Özel bir süzgeçtir. AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlam..
20.00TL 25.00TL
* Mor renkte pratik ve minik bir süzgü. *Sağ ve sol el için özel tasarlanmıştır. *Kıskanılan tasarım,       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantili..
15.00TL 18.00TL
*Baharatlarınızı , sarımsak, bebek maması saklama ve taşıma için kullanabileceğiniz mini mini kaplar. *Az miktarda kıyma konulup buzlukta saklama için uygundur.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırıl..
12.00TL 16.00TL
*Sağlıklı minik saklama kapları.. *Rengarenk özel tasarım saklama kaplardır.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
35.00TL 42.00TL
  *Dışı silikon , kaymayan özel  yapıya sahiptir. *Hazırlama , saklama ürünüdür. *Tabanı kaymaz, ortası delik küçük kapağı sayesinde hazırlanan kek karışımı etrafa sıçramaz. *Yoğurt , hamur mayalama, hazırlama için ideal bir kaptır.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. ..
35.00TL 45.00TL
    *Dışı silikon , kaymayan özel  yapıya sahiptir. *Hazırlama , saklama ürünüdür. *Tabanı kaymaz, ortası delik küçük kapağı sayesinde hazırlanan kek karışımı etrafa sıçramaz. *Yoğurt , hamur mayalama, hazırlama için ideal bir kaptır.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kull..
46.00TL 55.00TL
    *Dışı silikon , kaymayan özel  yapıya sahiptir. *Hazırlama , saklama ürünüdür. *Tabanı kaymaz, ortası delik küçük kapağı sayesinde hazırlanan kek karışımı etrafa sıçramaz. *Yoğurt , hamur mayalama, hazırlama için ideal bir kaptır.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kull..
69.00TL 85.00TL
*Çeşitli boylarda yiyecek saklama kapları.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.   *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   NOT: 3LÜ SETTİR! 4,3*6,5*8,7 lt ölçülerindedir. &..
143.00TL 190.00TL
*Çeşitli boylarda yiyecek saklama kapları. NOT: 2Li SETTİR! 2*4,3 lt ölçülerindedir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     ..
79.00TL 100.00TL
  * Sıkı kapak sayesinde sızdırma yapmaz. *Saklama kabıdır.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     ..
30.90TL 35.00TL
  *Yuvarlak büyük ebatta saklama kabı serisidir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   NOT: Setteki Tekli Üründür. Not :Sitede sadece biz..
43.00TL 45.00TL
*Multi rende alt kabı ve kapaktan oluşmaktadır. *Peynir, havuç, turp gibi sebzeleri kolaylıkla rendeleyip, artan kısmını ise kapağını kapatarak bozulmadan saklayabiliriz.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  ..
36.90TL 45.00TL
Uzun ömürlü taze gıdalar minimum alanda maksimum saklama çözümleri.Kolay kullanım! Her iki taraftan açılan kapaklarala dilediğiniz kadar kullanın. 0.5 Ölçülerindedir.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırı..
18.00TL 20.00TL
*Uzun ömürlü taze gıdalar minimum alanda maksimum saklama çözümleri.Kolay kullanım! Her iki taraftan açılan kapaklarala dilediğiniz kadar kullanın. 1.1 LT Ölçülerindedir. *Modüler seridir.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları alt..
20.00TL 25.00TL
*Uzun ömürlü taze gıdalar minimum alanda maksimum saklama çözümleri.Kolay kullanım! Her iki taraftan açılan kapaklarala dilediğiniz kadar kullanın. 2.3 Ölçülerindedir.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kır..
24.90TL 35.00TL
*Uzun ömürlü taze gıdalar minimum alanda maksimum saklama çözümleri.Kolay kullanım! Her iki taraftan açılan kapaklarala dilediğiniz kadar kullanın. 2.9 Ölçülerindedir.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükül..
27.00TL 35.00TL
*Kuru bakliyat, çerez gibi gıdaları  saklamak için ideal.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir   Oval dizayn set 4 parçadan oluşur:   &nbs..
90.00TL 110.00TL
*Oval servis 2.5. lt. ölçüsümndedir. *Makarna, mantı, sebze, meyve süzmek için idealdir. *Kapaklıdır ve ortasında ayırma aparatı mevcuttur..   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 y..
51.00TL 65.00TL
  *Oval servis 4 Lt. ile mantı, makarna, sebze, balık süzülebilir. *Ağzı kapaklı, ortasında çıkabilen ayırma aparatı vardır.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 y..
60.00TL 80.00TL
*Uzun ömürlü taze gıdalar.**Minimum alanda maksimum saklama çözümleri. *Kolay kullanım! Her iki taraftan açılan kapaklarla dilediğiniz kadar kullanın. *Gıdalarınızı nem toz ve gıda güvelerine karşı korur. 0.5x1.1x1.7x2.3x2.9 lt. Ölçülerindedir. 5li set halindedir.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. ..
109.00TL 130.00TL
*Uzun ömürlü taze gıdalar,*Minimum alanda maksimum saklama çözümleri. *Kolay kullanım! Her iki taraftan açılan kapaklarla dilediğiniz kadar kullanın. *Gıdalarınızı nem toz ve gıda güvelerine karşı korur.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanı..
48.00TL 80.00TL
*Salata pasta kısır ve pilav gibi yiyeceklerin sunumu için çok kullanışlıdır. *Pişirme amaçlı kullanılmaz sadece servis ve şekillendirme amaçlıdır. *Fırında ve mikrodalga fırında kullanılmaz.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz.  Derin dondurucuda kullanılabilir.Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperw..
35.00TL 45.00TL
* Paslanmaz çelikten yapılmıştır. * Kolayca kesmek ve dilimlemek için eşsiz ve çok özel bir tasarıma sahiptir. * Sapı ile keskin kısmı arasındaki dengesi sayesinde kolunuzu yormaz. * Yuvarlatılmış kaymayan sapı elinize tam olarak oturur. * Koruyucu kılıf ile bıçaklarınızı koruyarak, çekmecede tehlike yaratmadan güvenle saklayabilirsiniz. * U-Serisi Peynir Bıçağı; ile peynirlerinizi pa..
39.00TL 50.00TL
*Peynirleri ve çikolatayı  kolaylıkla rendeleyip servis yapabilir kalanını kapağını kapatıp buzdolabında saklayabilirsiniz. AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.  ..
46.00TL 50.00TL
*Piknik işyeri okula yiyecekleri piknik setin her kabına çeşitli ürünleri koyup dökülmeden taşınabilir. *Şık tasarımı ile kolayca taşıır ve sıkı kapak yapısı sayesinde dökülme tehlikesi yoktur.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.   *Tuperware ürünleri,normal kullanım k..
49.00TL 60.00TL
*Sızdırmayan dayanıklı ve pratik sürahidir. *Sadece soğuk içecekleri servis etmek için idealdir.   1.7 Lt. ölçüsündedir.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 y..
36.00TL 45.00TL
*Şeffaf  gövdesi sayesinde içerisindekini kolaylıkla görebilisiniz.. *Çizilmemesi için elde yıkanması tavsiye edilir. *Meyve,  sıcak ve soğuk yemekleri , pasta benzeri ürünleri servis etmek için uygundur.     .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperwar..
160.00TL 190.00TL
*Kuru bakliyatlarınızı saklamanın en şık yolu. *Geniş hacmi içini rahat görebilmenizi sağlayan şeffaf kapak yapısı ile evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. *Pasta kek gibi ürünleri bayatlamadan uzun süre saklayabilirsiniz.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanı..
72.00TL 90.00TL
*Üç farklı boyda üretimiş olup yiyecekler azaldıkça bir küçük boyuna boşaltılabilir. *Gıdaları bozulmadan saklar ve dolapta az yer kaplar. *Dikdörtgen şeklindedirler.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatl..
30.00TL 40.00TL
*Özellikle salatalarınızı yanınızda taşımanız ve uzun süre tazeliğini koruyarak tüketebilmeniz için tasarlanmıştır. *Sıkı kapaklı yapısı sayesinde sadece salatalarınızı değil birçok yemeğinizi tatlılarınızı soslarınızı da yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde her yere götürebilmenizi sağlar. *Küçük sos kabı ve çatal bıçağı mevcuttur.     AB standartlarına uygundur.Bu..
34.00TL 45.00TL
*Tüm sandaviç ekmekleri ile uyumludur. *Beslenme çantasına rahatlıkla sığar. *Okula spora yada işe giderken sağlıklı sandaviçlerinizi yanınızda götürebilmenizi sağlar.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  ..
17.00TL 20.00TL
*Toz şeker servisinde büyük kolaylık. *İçerisindeki gıdayı nemden korur. *Kakao ,süt tozu, pudra şekeri veya pasta süsleme amacıyla hindistan cevizi, çekilmiş fındık ve ceviz servisinde kullanılabilir.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,norma..
27.00TL 30.00TL
*Yuvarlak 2 farklı boydan oluşur. *Çerez,, bakliyat, çikolata gibi yiyecekler saklanabilir. *Makyaj malzemeleri, takı konulabilir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl ga..
58.00TL 65.00TL
*Tupperware hayvan figürü ve kalp şeklinde sevimli rulo şekillendirici kurabiye kalıbları . *Hazırlama serisi ürünüdür.       AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya ..
35.00TL 45.00TL
 *Pasta, kurabiye, ekmek, börek taşıma, servis ve saklama amaçlı kullanılır.     AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   2,5 lt..
43.00TL 45.00TL
*Pasta ekmek kurabiye börek taşıma saklama servis için uygundur.     .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.   *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     ..
46.00TL 50.00TL
*Karışımları hazırlamak,  karıştırmak,çırpmak, dökmek ,saklamak,buz çözmek, taşımak ve servis etmek için uygundur. *Ortası açık kapak sayesinde mikserinizi rahatlıkla kullanabilir karıştırırken etrafa sıçramasını önleyebilirsiniz. *Hazırlama, saklama, taşıma, saklama,kapları,tupperware,tupper     ..
28.00TL 35.00TL
*Karışımları hazırlamak  karıştırmak çırpmak dökmek saklamak buz çözmek taşımak ve servis etmek için uygundur. *Ortası açık kapak sayesinde mikserinizi rahatlıkla kullanabilir karıştırırken etrafa sıçramasını önleyebilirsiniz. *Hazırlama, saklama, taşıma, saklama,kapları,tupperware,tupper.   .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. &nbs..
49.00TL 55.00TL
*Hazırlama, karıştırma serisi *Sihirli miksime kaynar su koyup ortası açık kapağını kullanarak mini miksimde çikolata veya tereyağı eritebilirsiniz.      .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükü..
13.00TL 15.00TL
*Sihirli rendeyi tek yada sihirli seri  ürünü ile kullanınız.  *Bıçakları çok keskindir.Parmak koruyucusuz kullanmayınız. *Patates, havuc, kabak,salatalık gibi sebze ve meyveleri ince veya kalın dilimleyebilirsiniz.     .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. ..
55.00TL 65.00TL
*Daha kolay sürme, son derce pratik *Sağlam ve koruyucu sapı sayesinde hijyeniktir. -25'C  ile+ 250'C arasında sıcaklıklarda kullanılabilir. *Telleri dökülmeyen esnek fırçası sayesinde tereyağ, sıvıyağ ,yumurta gibi sıvı malzemeleri kolayca sürebilirsiniz. .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerin..
18.00TL 20.00TL
*Esnek kalıplar -25'C ile +220'C arasında  kullanılabilir.Önerilen fırın derecesi 180'C dir. *Ürün kesinlikle tat ve koku geçirmez. *Silikon ısıyı kolaylıkla üzerine aldığı için son derce homojen bir ısı dağılımı sağlar. *Soğuk tatlılarınızı şekillendirebilirsiniz. *Silikon kalıpları kullanmadan önce ılık sabunlu su ile yıkayın kullandıktan sonra da deterjanlı ıık su ile yı..
30.00TL 50.00TL
*Esnek kalıplar -25'C ile +220'C arasında  kullanılabilir.Önerilen fırın derecesi 180'C dir. *Ürün kesinlikle tat ve koku geçirmez. *Silikon ısıyı kolaylıkla üzerine aldığı için son derce homojen bir ısı dağılımı sağlar. *Soğuk tatlılarınızı şekillendirebilirsiniz. *Silikon kalıpları kullanmadan önce ılık sabunlu su ile yıkayın, kullandıktan sonra da deterjanlı ıık su ile y..
55.00TL 70.00TL
*Esnek kalıplar -25'C ile +220'C arasında  kullanılabilir.Önerilen fırın derecesi 180'C dir. *Ürün kesinlikle tat ve koku geçirmez. Silikon ısıyı kolaylıkla üzerine aldığı için son derce homojen bir ısı dağılımı sağlar. *Soğuk tatlılarınızı şekillendirebilirsiniz. *Silikon kalıpları kullanmadan önce ılık sabunlu su ile yıkayın kullandıktan sonra da deterjanlı ıık su ile yı..
25.00TL 30.00TL
*Esnek kalıplar -25'C ile +220'C arasında  kullanılabilir.Önerilen fırın derecesi 180'C dir. *Ürün kesinlikle tat ve koku geçirmez.Silikon ısıyı kolaylıkla üzerine aldığı için son derce homojen bir ısı dağılımı sağlar. *Soğuk tatlılarınızı şekillendirebilirsiniz. *Silikon kalıpları kullanmadan önce ılık sabunlu su ile yıkayın kullandıktan sonra da deterjanlı ıık su ile yıkayıp ..
48.00TL 60.00TL
*Esnek kalıplar -25'C ile +220'C arasında  kullanılabilir.Önerilen fırın derecesi 180'C dir. *Ürün kesinlikle tat ve koku geçirmez. Silikon ısıyı kolaylıkla üzerine aldığı için son derce homojen bir ısı dağılımı sağlar. *Soğuk tatlılarınızı şekillendirebilirsiniz. *Silikon kalıpları kullanmadan önce ılık sabunlu su ile yıkayın kullandıktan sonra da deterjanlı ıık su ile yı..
56.00TL 70.00TL
*Esnek kalıplar -25'C ile +220'C arasında  kullanılabilir.Önerilen fırın derecesi 180'C dir. *Ürün kesinlikle tat ve koku geçirmez. *Silikon ısıyı kolaylıkla üzerine aldığı için son derce homojen bir ısı dağılımı sağlar. *Silikon kalıpları kullanmadan önce ılık sabunlu su ile yıkayın kullandıktan sonra da deterjanlı ıık su ile yıkayıp kurulayın. *Fırın tepsisi içinde veya ..
40.00TL 55.00TL
*Esnek kalıplar -25'C ile +220'C arasında  kullanılabilir.Önerilen fırın derecesi 180'C dir. *Ürün kesinlikle tat ve koku geçirmez. *Silikon ısıyı kolaylıkla üzerine aldığı için son derce homojen bir ısı dağılımı sağlar. *Soğuk tatlılarınızı şekillendirebilirsiniz. *Silikon kalıpları kullanmadan önce ılık sabunlu su ile yıkayın kullandıktan sonra da deterjanlı ıık su ile yıkay..
55.00TL 65.00TL
*Mutfak perileri hazırlama serisidir. 200'C ye kadar dayanıklıklıdır. *Özel tasarımı sayesinde çorba, krema, omlet gibi sıvı karışımları rahatlıkla çırpabilir, esnek telleri topaklanmayı önler. *Pişirme esnasında ocaktaki tava ya da tencere ile fırındaki pişirme kabının içinde bırakmayınız.   .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bı..
15.00TL 25.00TL
*Sebze ve meyvelerinizi dönerek tek seferde soymanızı sağlar. *Hem sağ hemde sol el için uygundur. *Bıçağı sayesinde istediğiniz sebzeyi zar gibi dilimleyebilirsiniz. *Hazırlama serisidir. *Bıçağı garanti kapsamı dışındadır.      .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde ku..
15.00TL 22.00TL
*Yarım kalan soğan, sarımsak ve limon gibi yiyecekleri bozulmadan saklamak için uygundur. *Yuvarlak şeklinde olup, beyaz renkten oluşur.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulm..
13.00TL 20.00TL
*İster sokağa çıktığınızda ister işe gittiğinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. *Geniş ağız yapısı  ile kolay içme ve doldurma imkanı. *Kullanımadığı zamanlarda yıkanmalı ve ağzı açık saklanmalıdır. *Güneş altında bırakılmamalı *Elde yıkanması tavsiye edilir. *Sızdırmaz kapak özelliğine sahiptir.     .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık..
29.00TL 35.00TL
*Modüler kullanım imkanı. *Mutfak ve banyo çekmecelerinde. *İlaçların saklanmasında kullanılır. *Hava ve su sızdırmaz kapakları sayesinde sulu yemek, *Kuru gıdalar( un, şeker, pirinç, çikolata) hava almadan saklanması için uygundur. .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tupe..
75.00TL 85.00TL
*Modüler kullanım imkanı. Mutfak ve banyo çekmecelerinde. İlaçların saklanmasında kullanılır. *Hava ve su sızdırmaz kapakları sayesinde sulu yemek, *Kuru gıdalar( un, şeker, pirinç, çikolata) hava almadan saklanması için uygundur.     .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde ..
59.00TL 85.00TL
*Hızlı pratik ve keyifli.*Ronda ile cacığı çok kısa sürede hazırlayabilirsiniz. *Ronda ile mutfağıınızda size zaman kaybettiren birçok işi hızlı ve pratik bir çözüm getirin. *3 Bıçakla 3 kat hızlı Süper ronda sebze ve meyveleri doğrar kıyar sosları karıştırır. *Mayonez krema meyve salataları pasta kremaları hazırlanmaktadır. Karıştırma veya doğrama işlemleri için enfazla üçte birine..
91.00TL 140.00TL
*15 saniyeden daha kısa sürede 288 bıçak darbesi  *Doğrama ve karıştırma için uygundur. *soğan ,domates ,biber, ceviz doğramada idealdir. *3 Bıçaklıdır. *Kapagı gövdeye yerleştirip ipini kendinize doğru çekmeniz gerekir.  .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuper..
65.00TL 85.00TL
*Soğan ,domates,biber, ceviz doğrayıcı ve karıştırma özelliğine sahiptir. *Püreler ,omletler, bebek yiyecekleri, marmelatlar, soğuk içecekler ve meyve kokteyleri hazırlayabilirsiniz. *İpli döner mekanizması kolay kullanım sağlar. AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünle..
90.00TL 95.00TL
*Sebze ,meyve , yemek, yoğurt gibi ürünler saklanabilir. *üst üste konulduğunda devrilme problemi ve içindekinin dökülme riski yoktur.       .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatl..
42.00TL 50.00TL
*Tek parmak pembe, mor, mavi renklerden oluşmaktadır. *Sebze ,meyve, yoğurt ,zeytin saklama için uygundur. *Yuvarlak ve sıkı kapağı  sayesinde kabın içindeki ürünü asla sızdırmaz.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşull..
49.00TL 60.00TL
*Tek parmak pembe, mor, mavi renklerden oluşmaktadır. *Sebze ,meyve, yoğurt ,zeytin saklama için uygundur. *Yuvarlak ve sıkı kapağı  sayesinde kabın içindeki ürünü asla sızdırmaz.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında..
40.00TL 50.00TL
3' lü,tek parmak saklama tupperware tupper  yıldız kap      AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   0.7. lt. ölçülerindedir. ..
40.00TL 50.00TL
*Kapağı içersindeki içeceğin sıcaklığını  uzun süre korumak ve sızdırmamak üzere tasarlanmıştır. *İçeceği servis ederken kapakta yer alan düğmeye basın  bu durumda yeşil renk görünecektir  içeceği servis edebilirsiniz.Kapalı durumda iken hem içerisindeki ısıyı sabit tutarsınız hemde sızdırmama özelliği sayesinde olası kazaları önlersiniz. *Kapaktaki yeşil renk açık, kırmı..
99.00TL 135.00TL
*Farklı meyve ve sebzelerin taze ve canlı kalması için farklı miktarlarda havaya ihtiyaç duyduğunu biliyor muydunuz? *Tini Mini hanım serisi ; sebze ve meyvelerin buzdolabında daha uzun süre taze kalabilmeleri için gereken doğru hava akışını sağlayacak kapakçık ve dalgalı taban yapısı ile özel olarak tasarlandı. *Her kabın yan tarafında hangi yiyiyeceğin fazla havaya (2 delik açık), han..
25.00TL 32.00TL
*Farklı meyve ve sebzelerin taze ve canlı kalması için farklı miktarlarda havaya ihtiyaç duyduğunu biliyor muydunuz? *Tini Mini hanım serisi ; sebze ve meyvelerin buzdolabında daha uzun süre taze kalabilmeleri için gereken doğru hava akışını sağlayacak kapakçık ve dalgalı taban yapısı ile özel olarak tasarlandı. *Her kabın yan tarafında hangi yiyiyeceğin fazla havaya (2 delik açık), han..
32.00TL 40.00TL
*Farklı meyve ve sebzelerin taze ve canlı kalması için farklı miktarlarda havaya ihtiyaç duyduğunu biliyor muydunuz? *Tini Mini hanım serisi ; sebze ve meyvelerin buzdolabında daha uzun süre taze kalabilmeleri için gereken doğru hava akışını sağlayacak kapakçık ve dalgalı taban yapısı ile özel olarak tasarlandı. *Her kabın yan tarafında hangi yiyiyeceğin fazla havaya (2 delik açık), han..
40.00TL 50.00TL
*Farklı meyve ve sebzelerin taze ve canlı kalması için farklı miktarlarda havaya ihtiyaç duyduğunu biliyor muydunuz? *Tini Mini hanım serisi ; sebze ve meyvelerin buzdolabında daha uzun süre taze kalabilmeleri için gereken doğru hava akışını sağlayacak kapakçık ve dalgalı taban yapısı ile özel olarak tasarlandı. *Her kabın yan tarafında hangi yiyiyeceğin fazla havaya (2 delik açık), han..
75.00TL 80.00TL
*Şeffaf mika görünümündedir içine koyduğunuz ürünü rahatlıkla görebilir ve servis edebilirsiniz. *Sıcak ve soğuk yiyecekleri servis etmek için kullanılabilir. *Hafiftir *Kırılmaz. AB standartlarına uygundur. Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garant..
15.00TL 20.00TL
*Yuvarlak saklama kabıdır. *Sıkı kapak sayesinde içindeki ürün dökülmez.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   ..
29.00TL 36.00TL
*Ultra pro serisi -25C ile +230C  arasında pişirmek uygundur. *Seri düşük ısıda fırında yemeğin her yerinin eşit şekilde  pişirmesini sağlar. *Tavuk, et kebabı, ekmek harika pişmektedir. *Fırın içersinde ısıyı koruyarak yemeğinizi kurutmadan kızarmasını sağlar.   *Yemeğin sıcaklığını en iyi şekilde  uzun süre muhafaza eder. *Mikrodalga fırında ısıtm..
131.00TL 190.00TL
*Ultra pro serisi -25C ile +230C  arasında pişirmek uygundur. *Seri düşük ısıda fırında yemeğin her yerinin eşit şekilde  pişirmesini sağlar. *Tavuk, et kebabı, ekmek harika pişmektedir. *Fırın içersinde ısıyı koruyarak yemeğinizi kurutmadan kızarmasını sağlar. *Yemeğin sıcaklığını en iyi şekilde  uzun süre muhafaza eder. *Mikrodalga fırında ısıtma amaçlı ku..
111.00TL 164.00TL
    *Ultra pro serisi -25C ile +230C  arasında pişirmek uygundur. *Seri düşük ısıda fırında yemeğin her yerinin eşit şekilde  pişirmesini sağlar. *Tavuk, et kebabı, ekmek harika pişmektedir. *Fırın içersinde ısıyı koruyarak yemeğinizi kurutmadan kızarmasını sağlar. *Yemeğin sıcaklığını en iyi şekilde  uzun süre muhafaza eder. *Mikrodalga fı..
78.00TL 120.00TL
*Ultra pro serisi -25C ile +230C  arasında pişirmek uygundur. *Seri düşük ısıda fırında yemeğin her yerinin eşit şekilde  pişirmesini sağlar.   *Tavuk, et kebabı, ekmek harika pişmektedir. *Fırın içersinde ısıyı koruyarak yemeğinizi kurutmadan kızarmasını sağlar. *Yemeğin sıcaklığını en iyi şekilde  uzun süre muhafaza eder. *Mikrodalga fırında ısıt..
91.00TL 130.00TL
*Ultra pro serisi -25C ile +230C  arasında pişirmek uygundur. *Seri düşük ısıda fırında yemeğin her yerinin eşit şekilde  pişirmesini sağlar.   *Tavuk, et kebabı, ekmek harika pişmektedir. *Fırın içersinde ısıyı koruyarak yemeğinizi kurutmadan kızarmasını sağlar.  *Yemeğin sıcaklığını en iyi şekilde  uzun süre muhafaza eder. *Mikrodalga fırınd..
109.00TL 170.00TL
*Şık tasarımı ile yumurtayı pazar, marketten sağlamca taşımak ve buz dolabında  uzun süre taze saklamak için üretilmiştir.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl ga..
40.00TL 40.00TL
*Sıkı kapak yapısı ile ürünleri uzun süre taze saklayan muhteşem kaplardır.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     ..
89.00TL 115.00TL
*Beslenme cüzdanı, sandaviç kutusu olarak okul, işyeri,piknikte kullanmak için uygundur.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     ..
16.00TL 20.00TL
Uzun ömürlü taze gıdalar minimum alanda maksimum saklama çözümleri.Kolay kullanım! Zeytin yağı ve spagetti saklamak için uygundur. 1.1LT ölçülerindedir.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, ..
25.00TL 35.00TL
*Şeffaf mika görünümündedir içine koyduğunuz ürünü rahatlıkla görebilir ve servis edebilirsiniz. *Sıcak ve soğuk yiyecekleri servis etmek için kullanılabilir. *Hafiftir *Kırılmaz.   AB standartlarına uygundur. Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl&..
45.00TL 65.00TL
  *Mutfak ve banyo çekmecelerinde. *İlaçların saklanmasında kullanılır. *Hava ve su sızdırmaz kapakları sayesinde sulu yemek, *Kuru gıdalar( un, şeker, pirinç, çikolata) hava almadan saklanması için uygundur. *Moduler seri olup dolaplarda az yer kaplamaktadır.   .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas e..
65.00TL 85.00TL
*Pasta veya yemek hazırlama sırasında ölçüleri ölçü kaşıklarını kullanarak yapabilirsiniz. *Farklı boylardan oluşmakta, içiçe geçerek çekmecelerde tozdan korur ve az yer kaplar.      AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında &nbs..
12.00TL 20.00TL
  *Kuru gıdalar saklamak için uygundur. *Modüler seridir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   2,6 ve 3 lt ölçülerindedir.   ..
39.00TL 50.00TL
* Açılmış büsküvi, kek, kaşık -çatal-bıçak , makyaj, traş malzemeleri kutusu olarak kullanılır. *Dikdörtgen şeklinde olup, üst üste konularak az yer kaplamaktadır.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, ..
26.00TL 30.00TL
*Mutfak bankosunda üst üste  yada yanyana konulabilir. *Çay,şeker gibi ürünler koymak için idealdir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   1...
69.00TL 90.00TL
*Yuvarlak ve ağzı sıkı kapaklı saklama kaplarıdır.*Yemek, yoğurt gibi yiyecekleri koymak için uygundur. *Hava geçirmeyen kapakları gıdaların daha taze ve daha uzun süre saklanmasını sağlar.*Üçüde mavinin farklı renklerinden oluşmaktadır. *Saydam gövdesi sayesinde içindeki gıdayı rahatlıkla görebilirsiniz.. *Daha iyi saklama için havasını alınız.     AB standart..
40.00TL 45.00TL
şekşek içinde ayran, krem şanti, soslar hazırlanabilir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     ..
19.00TL 30.00TL
*Derin olmayan yayvan yuvarlak saklama kabıdır.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.           ..
23.00TL 30.00TL
  *Helva şekillendirmek için uygundur.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.         AB standartlarına uy..
26.00TL 38.00TL
*Baharat ve tuzu nemlendirmeden uzun süre korur. *Şeffaf yapısı sayesinde içindekini rahatlıkla görebilirsiniz.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
25.90TL 35.00TL
*Yemeğin sıcaklığını en iyi şekilde  uzun süre muhafaza eder. *Mikrodalga fırında ısıtma amaçlı kullanabilirsiniz. *Soğuk yemeklerin servisi için 2 ayrı kap olarak kullanabilirsiniz.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altı..
49.00TL 70.00TL
  *Yemeğin sıcaklığını en iyi şekilde  uzun süre muhafaza eder. *Mikrodalga fırında ısıtma amaçlı kullanabilirsiniz. *Soğuk yemeklerin servisi için 2 ayrı kap olarak kullanabilirsiniz.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koş..
63.00TL 80.00TL
*Kaşığı sayesinde ürünler çizilmez ve rahat servis imkanı sağlar. *Şık servis serisinin tamamlayıcıdır.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidi..
10.00TL 12.00TL
*Hazırlanmış sosları servis etmek için idealdir.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
29.00TL 39.00TL
* Ergonomik yapısı sayesinde ele tam uyum. * Bıçaklarınıza zarar vermeden kolayca bileylemenizi sağlar. * Elinizi kesmenizi önleyen özel bir koruyucu bölmeye sahiptir. * Düz bıçakların yanı sıra tırtıklı bıçaklarınızı da bileyleyebilirsiniz. * Kendi içerisinde katlanabilen özel yapısı sayesinde çekmecede yer kaplamadan kolayca saklanır. ..
35.00TL 50.00TL
  *Su, ayran, zeytinyağ gibi sıvı gıdaları saklamak için ve servis yapmak için uygundur. AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
21.00TL 30.00TL
*Şeffaf mika görünümündedir içine koyduğunuz ürünü rahatlıkla görebilir ve servis edebilirsiniz. *Sıcak ve soğuk yiyecekleri servis etmek için kullanılabilir. *Hafiftir *Kırılmaz.   AB standartlarına uygundur. Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl&..
40.00TL 50.00TL
*Ürün 2.5 LT olmak üzere farklı boyutlardadır set olarak alabileceğiniz gibi tek tek'de alabilirsiniz *Şeffaf mika görünümündedir içine koyduğunuz ürünü rahatlıkla görebilir ve servis edebilirsiniz. *Hafiftir *Kırılmaz *Sıcak ve soğuk yiyecekleri servis etmek için kullanılabilir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas..
45.00TL 55.00TL
*Ürün  5.0 LT  olmak üzere farklı boyutlardadır set olarak alabileceğiniz gibi tek tek'de alabilirsiniz  *Şeffaf mika görünümündedir içine koyduğunuz ürünü rahatlıkla görebilir ve servis edebilirsiniz. *Hafiftir *Kırılmaz *Sıcak ve soğuk yiyecekleri servis etmek için kullanılabilir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. &..
59.00TL 75.00TL
*Ürünler 1-1.5 - 2 - 2.5 - 3.5 - 5.0 LT olmak üzere farklı boyutlardadır set olarak alabileceğiniz gibi tek tek'de alabilirsiniz .  *Şeffaf mika görünümündedir içine koyduğunuz ürünü rahatlıkla görebilir ve servis edebilirsiniz. *Hafiftir *Kırılmaz *Sıcak ve soğuk yiyecekleri servis etmek için kullanılabilir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesin..
130.00TL 150.00TL
*Tüm bıçaklarınızı  ve makasın konulabileceği bıçak stantıdır. *Islak bıçaklar stantdayken suyu süzülmüş olur, bıçaklar paslanmaz.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.   Sitede tekdir.     ..
75.00TL 110.00TL
*Çiğ et, balık, tavuk gibi besin değeri hızlı koybolabilecek  ve bozulabilecek ürünleri rahatlıklasaklayabilirsiniz., pişmiş yiyeceklerinizi derin dondurucuda saklayıp, daha sonra çıkararak tüketebilirsiniz. *Ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. *Renkli gıdaların leke bırakmaması için bulaşık makisine koymadan önce soğuk  sudan geçiniz.   AB standartlarına uygundur..
17.00TL 23.00TL
*Çiğ et, balık, tavuk gibi besin değeri hızlı koybolabilecek  ve bozulabilecek ürünleri rahatlıklasaklayabilirsiniz., pişmiş yiyeceklerinizi derin dondurucuda saklayıp, daha sonra çıkararak tüketebilirsiniz. *Ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. *Renkli gıdaların leke bırakmaması için bulaşık makisine koymadan önce soğuk  sudan geçiniz.   AB standartlarına uygundur..
43.00TL 50.00TL
  *Çiğ et, balık, tavuk gibi besin değeri hızlı koybolabilecek  ve bozulabilecek ürünleri rahatlıklasaklayabilirsiniz., pişmiş yiyeceklerinizi derin dondurucuda saklayıp, daha sonra çıkararak tüketebilirsiniz. *Ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. *Renkli gıdaların leke bırakmaması için bulaşık makisine koymadan önce soğuk  sudan geçiniz.   AB standartları..
45.00TL 50.00TL
*Çiğ et, balık, tavuk gibi besin değeri hızlı koybolabilecek  ve bozulabilecek ürünleri rahatlıklasaklayabilirsiniz., pişmiş yiyeceklerinizi derin dondurucuda saklayıp, daha sonra çıkararak tüketebilirsiniz. *Ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. *Renkli gıdaların leke bırakmaması için bulaşık makisine koymadan önce soğuk  sudan geçiniz.   AB standartlarına uygundur..
40.00TL 50.00TL
*Çiğ et, balık, tavuk gibi besin değeri hızlı koybolabilecek  ve bozulabilecek ürünleri rahatlıklasaklayabilirsiniz., pişmiş yiyeceklerinizi derin dondurucuda saklayıp, daha sonra çıkararak tüketebilirsiniz. *Ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. *Renkli gıdaların leke bırakmaması için bulaşık makisine koymadan önce soğuk  sudan geçiniz.   AB standartlarına uygundur..
40.00TL 50.00TL
  *Çiğ et, balık, tavuk gibi besin değeri hızlı koybolabilecek  ve bozulabilecek ürünleri rahatlıklasaklayabilirsiniz., pişmiş yiyeceklerinizi derin dondurucuda saklayıp, daha sonra çıkararak tüketebilirsiniz. *Ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. *Renkli gıdaların leke bırakmaması için bulaşık makisine koymadan önce soğuk  sudan geçiniz.   AB standartları..
65.00TL 85.00TL
  *Çiğ et, balık, tavuk gibi besin değeri hızlı koybolabilecek  ve bozulabilecek ürünleri rahatlıklasaklayabilirsiniz., pişmiş yiyeceklerinizi derin dondurucuda saklayıp, daha sonra çıkararak tüketebilirsiniz. *Ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. *Renkli gıdaların leke bırakmaması için bulaşık makisine koymadan önce soğuk  sudan geçiniz.   AB standartları..
25.00TL 30.00TL
*Çiğ et, balık, tavuk gibi besin değeri hızlı koybolabilecek  ve bozulabilecek ürünleri rahatlıklasaklayabilirsiniz., pişmiş yiyeceklerinizi derin dondurucuda saklayıp, daha sonra çıkararak tüketebilirsiniz. *Ani sıcaklık düşüşüne dayanıklıdır. *Renkli gıdaların leke bırakmaması için bulaşık makisine koymadan önce soğuk  sudan geçiniz.   AB standartlarına uygundur..
33.00TL 40.00TL
*Uzun ömürlü taze gıdalar minimum alanda maksimum saklama çözümleri. *Kolay kullanım! Bahartlarınızı güvenle ve uzun süre saklayabilirsiniz masanızdada şık servis'te kullanabilirsiniz.    AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında &n..
50.00TL 70.00TL
*Uzun ömürlü taze gıdalar minimum alanda maksimum saklama çözümleri. *Kolay kullanım! Bahartlarınızı güvenle ve uzun süre saklayabilirsiniz masanızdada şık servis'te kullanabilirsiniz.  4 Adet büyükten ve 4 adet küçükten oluşmaktadır.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılm..
60.00TL 120.00TL
*Yarım kalan limon , soğan vb. ürünlerimizi koyup daha sonra kullanabileceğiniz müthiş bir ürün.       AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garanti &nbs..
14.00TL 15.00TL
*Ölçü kabı olarak'ta kullanabileceğiniz şirin  kulplu bardaklar.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garanti     ..
26.00TL 30.00TL
*Köpük köpük kahvenizi hazırlayıp krema ve şekerini servis edebileceğiniz mükkemmel bir set.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garanti     ..
65.00TL 85.00TL
*Berrak Serisi sofranızı renklendiriyor! *Özel kapak yapısı sayesinde servis ettiğiniz yemeğin kalan kısmını ister buzdolabında, ister dışarıda saklayabilirsiinz. Berrak Çerezlik dipsos,meze ve çerez türü yiyeceklerinizi  servis etmeniz için ideal!      AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üz..
35.00TL 45.00TL
*Berrak Serisi sofranızı renklendiriyor! *Özel kapak yapısı sayesinde servis ettiğiniz yemeğin kalan kısmını ister buzdolabında, ister dışarıda saklayabilirsiniz. *Berrak Çerezlik dipsos,meze ve çerez türü yiyeceklerinizi  servis etmeniz için ideal! 0,74LT Ölçülerindedir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirm..
27.00TL 31.50TL
*Berrak Serisi sofranızı renklendiriyor! *Özel kapak yapısı sayesinde servis ettiğiniz yemeğin kalan kısmını ister buzdolabında, ister dışarıda saklayabilirsiinz. Berrak Çerezlik dipsos,meze ve çerez türü yiyeceklerinizi  servis etmeniz için ideal! AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tup..
135.00TL 180.00TL
*Berrak Serisi sofranızı renklendiriyor! * Berrak Çerezlik dipsos,meze ve çerez türü yiyeceklerinizi  servis etmeniz için ideal!     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karş..
33.00TL 42.00TL
*Çok yönlü ve pratik kaplarımız hafif ve dayanıklıdır. *Pikniklere ve okula yiyecek götürmek için harika bir ürün. *Ara bölmesi sayesinde iç kısmı ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. * Ara bölmesi sayesinde gıdaları iki farklı seviyede saklayabilirsiniz.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş ü..
29.00TL 35.00TL
*Kalan biberlerinizi saklayıp yada masada servis yaparken kullanabileceğiniz şık bir ürün. *Kırmızı rengi mevcuttur.         AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya..
17.00TL 19.00TL
-Doldurma kapağı buz kalıplarını kolayca ve tek bir yerden doldurmanızı sağlar. -Silikon bölümler buzların kolay ve el değmeden çıkmasını sağlar. -Derin dondurucularda oluşan gıda kokularının buzlarınıza geçmesini engeller. -Tek seferde 14 tane buz yapma kapasitesi. -Su sızdırmayan kapağı taşıma esnasında suyun dökülmesini engeller.   ..
29.00TL 35.00TL
*Peynir Dünyasının kapağındaki nem kontrol sistemi, nemin dışarıya çıkmasına izin verirken kokuları içeriye hapsederek buzdolabınızın peynir kokmasını engeller. *Peynirliği buzdolabının rafın en önüne konulması gerekir. *Nem kontrol kapağı hariç diğer parçaları buaşık makinesinde yıkanabilir. *Buzdolabında bakteri oluşumunu sınırlandırır. **Beyaz peyniri tek olarak saklamanız önerilir. ..
48.00TL 60.00TL
*Her yemek damla serisi ile ziyafete dönüşür.Şık sofraların yeni adı. *Zeytinyağlı yemeklerinizi, salatalarınızı, meyvelerinizi, tatlılarınızı, ekmeklerinizi, yoğurdunuzu, içeceklerinizi servis etmek ve saklamak için farklı ebatlarda kapaklı ve kapaksız ürünlerden oluşur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür.   AB standartlarına uygundur...
28.00TL 35.00TL
  *Zeytinyağlı yemeklerinizi, salatalarınızı, meyvelerinizi, tatlılarınızı, ekmeklerinizi, yoğurdunuzu, içeceklerinizi servis etmek ve saklamak için farklı ebatlarda kapaklı ve kapaksız ürünlerden oluşur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür.   AB standartlarına uygundur. Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tu..
42.00TL 45.00TL
  *Zeytinyağlı yemeklerinizi, salatalarınızı, meyvelerinizi, tatlılarınızı, ekmeklerinizi, yoğurdunuzu, içeceklerinizi servis etmek ve saklamak için farklı ebatlarda kapaklı ve kapaksız ürünlerden oluşur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür. AB standartlarına uygundur. Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürü..
54.00TL 60.00TL
*Damla Ekmek Servis, ekmeklerinizi,  meyvelerinizi, salata ve cipslerinizi şık bir şekilde sunabilmenizi sağlar.       AB standartlarına uygundur.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. 21x7 ebatlarınd..
25.00TL 30.00TL
*Damla kaseler ; şık bir şekilde servis etmenin yanında , kapakları sayesinde saklama amaçlı da kullanılabilir. *Zeytinyağlı yemeklerinizi, salatalarınızı, meyvelerinizi, tatlılarınızı, ekmeklerinizi, yoğurdunuzu, içeceklerinizi servis etmek ve saklamak için uygundur.    *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür.   AB standartlar..
20.00TL 25.00TL
*Her yemek damla serisi ile ziyafete dönüşür.Şık sofraların yeni adı.   *Zeytinyağlı yemeklerinizi, salatalarınızı, meyvelerinizi, tatlılarınızı, ekmeklerinizi, yoğurdunuzu, içeceklerinizi servis etmek ve saklamak için farklı ebatlarda kapaklı ve kapaksız ürünlerden oluşur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür.   AB standartların..
13.00TL 15.00TL
*Şık sofraların yeni adı. Her yemek Damla serisi ile ziyafete dönüşür.   *Meyvelerinizi, ekmeklerinizi, pasta, kek gibi yiyeceklerinizi  servis etmek için idealdir.   AB standartlarına uygundur.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10..
83.00TL 85.00TL
*Her yemek damla serisi ile ziyafete dönüşür.Şık sofraların yeni adı. *Damla sürahi damla serimizin tamamlayıcısı olarak kullanılabilir. *İçeceklerinizi servis etmek ve saklamak için uygundur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür. AB standartlarına uygundur.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,n..
40.00TL 45.00TL
*Slikon serisi ürünleri ile küçük süprizler yaratın. *Farklı aparatları ile değişik şekillerle pasta süslemede kullanılır.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl&nb..
25.00TL 36.00TL
*Mutfağınızı derleyip toparlayabilecek müthiş bir ürün. *Soğan, patatez, mandal vb. ürünleri koymak için uygundur. *Üçgen şeklinde değişik bir tasarım ve dizayn edilmştir.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  ..
43.00TL 45.00TL
*Kolay kavranan ergonomik sapları ve en yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilen bıçakları ile U-Serisi ergonomik bıçaklar, her mutfağa yakışacak kadar şık ve kullanışlı. *Üstelik bıçakların hepsi koruyucu birer kılıfa sahipler! *Paslanmaz çelikten üretilmişlerdir. *Ürünü ezmeden kesmektedir.   AB standartlarına uygundur. Elde yıkamanız tavsiye edilir. Bıçakları bileme..
40.00TL 50.00TL
*Duru Baharatlık 200 ml ölçülerindedir. *Geniş ağzı sayesinde tüm baharatlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.İçine koyduğunuz baharatın uzun süre taze kalmasını sağlar.     AB standartlarına uygundur. Elde yıkamanız tavsiye edilir. *Normal kullanım şartlarında kırılma, çatlama, soyulma, bükülmeye karşı 10 yıl garantilidir. ..
17.00TL 20.00TL
*İçine koyduğunuz kahvenin uzun süre taze kalmasını sağlar.Ayrıca kapağa monteli kaşığı ile kaşık aramanıza gerek kalmaz.   *Duru Baharatlık 200 ml ölçülerindedir. *Geniş ağzı sayesinde tüm baharatlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.İçine koyduğunuz baharatın uzun süre taze kalmasını sağlar.   AB standartlarına uygundur. Elde yıkamanız tavsiye edilir. *Normal ku..
28.00TL 30.00TL
*Geniş ağzı sayesinde tüm baharatlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.İçine koyduğunuz baharatın uzun süre taze kalmasını sağlar.   *Duru Baharatlık 200 ml ölçülerindedir.   AB standartlarına uygundur. Elde yıkamanız tavsiye edilir. *Normal kullanım şartlarında kırılma, çatlama, soyulma, bükülmeye karşı 10 yıl garantilidir. ..
23.00TL 25.00TL
*Duru Zeytinyağlık 0,2 lt ölçülerindedir.Damlatmadan yağınızı kullanabileceğiniz şeffaf şık bir yağdanlık.       AB standartlarına uygundur. Elde yıkamanız tavsiye edilir. *Normal kullanım şartlarında kırılma, çatlama, soyulma, bükülmeye karşı 10 yıl garantilidir. ..
23.00TL 25.00TL
*Duru Zeytinyağlık 0,6 lt ölçülerindedir.Damlatmadan yağınızı kullanabileceğiniz şeffaf şık bir yağdanlık. AB standartlarına uygundur. Elde yıkamanız tavsiye edilir. *Normal kullanım şartlarında kırılma, çatlama, soyulma, bükülmeye karşı 10 yıl garantilidir. ..
29.00TL 35.00TL
-Duru  zeytinyağlık 1 lt ölçülerindedir.Damlatmadan yağınızı kullanabileceğiniz şeffaf şık bir yağdanlık. AB standartlarına uygundur. Elde yıkamanız tavsiye edilir. *Normal kullanım şartlarında kırılma, çatlama, soyulma, bükülmeye karşı 10 yıl garantilidir. ..
36.00TL 40.00TL
*Ekmek Dünyasının kapağındaki nem kontrol sistemi, fazla nemi dışarı atarak küfr oluşumunu engellerken hamur işlerinizin tatlarının uzun süre korunmasını sağlar. *Ekmekliği her gün havalandırmak gerekir.       AB standartlarına uygundur. Nem kontrol sistemi hariç bulaşık makinesinde yıkanabilir. *Normal kullanım şartlarında kırılma, çatlama, soyu..
99.00TL 130.00TL
*Ekmek  kutusu hamur işlerinizin uzun süre  taze korunmasını sağlar. *Dilimlenmiş 3 ekmeği alacak kapatisededir.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.   *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karş..
58.00TL 65.00TL
* 330 ml. kapasiteye sahip 2 adet bardaktan oluşan bir settir. * Saklama ve taşıma özelliği bulunan bir üründür.  * Dış yüzeyinin pürüzlü olması kaymayı engeller.  * Eko Bardaklar'ın kapak kısmındaki silikon yapısı içeceklerinizi pipet kullanarak da tüketebilmenizi sağlar. *Çorba dahi içilebilir.   .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yık..
23.00TL 30.00TL
*Eko bardaklar çocuklar için idealdir. *Devrildiği zaman dökülmezler. *Silikon bölününden sızma olabileceği için dik taşınmalıdır. *Pipetle kullanma özellği vardır, *Su, meyve suyu, ayran, çorba gibi sıvı gıdaları içmede kullanılır.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanıl..
23.00TL 30.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. *Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz.   *Yoğurt yapmak, hamur mayalamak  ve  pişmiş yemekleri koymak için idealdir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerind..
36.00TL 40.00TL
Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz.   *Yoğurt yapmak, hamur mayalamak  ve  pişmiş yemekleri koymak için idealdir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde ..
70.00TL 95.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. *Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz. *Kuplu bardakla çocuklar daha rahat kullanma imkanı sunar. AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kul..
23.00TL 30.00TL
*Pastalarınızı hem servis edebileceğiniz hemde taşıyabileceğiniz muazzam bir ürün.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.   *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   S..
49.00TL 60.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. *Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz. *Sebze, meyve, makarna, mantı gibi gıdaları süzme işleminde eko kap ile birlikte kullanılabilir. *Yoğurt yapmak, hamur mayalamak  ve  pişmiş yemekleri koymak için idealdir. AB standartlarına uygundur. ..
18.00TL 20.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. *Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz.   *Yoğurt yapmak, hamur mayalamak  ve  pişmiş yemekleri koymak için idealdir. *Mantı, makarna, sebze , meyve süzme işlemi için uygundur. AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanab..
52.00TL 60.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. *Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz. *İçine konulan mısır patlağı, çerez, kızarmış biberleri ilk günkü tazeliğinde korur. 0,7 LT ölçülerindedir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyini..
33.00TL 40.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. *Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karş..
27.00TL 35.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. *Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soy..
34.00TL 40.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. *Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soy..
22.00TL 25.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. *Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz.   17,5x4,5x4 ebatlarındadır.   *Yoğurt yapmak, hamur mayalamak  ve  pişmiş yemekleri koymak için idealdir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. &nbs..
32.00TL 40.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. *Kullanılmadığı zaman şişenin ağzı açık kalmalıdır. Her gün şişe yıkanmalıdır. 0,5 LT ölçülerindedir. Görsel 'de önde duran şişelerdir!     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım ko..
15.00TL 20.00TL
*Güneşe merhaba Masanızı mevsimin taze renkleri ile doldurun. **Renkli eko serisi ile hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza baharın tüm reklerini taşıyabilirsiniz. *1 LT ölçülerindedir. *Görsel 'de arkada duran şişelerdir!* *Kullanılmadığı zaman şişenin ağzı açık kalmalıdır. Her gün şişe yıkanmalıdır. 0,5 LT ölçülerindedir. Görsel 'de önde duran şişelerdir! &n..
25.00TL 30.00TL
* 500 ml. kapasiteye sahiptir. * Şeffaf gövdesi ile içeceğinizin ne kadar kaldığını görürsünüz. * Yıkanabilir özelliği ile uzun süreli kullanım. * Ergonomik yapısı sayesinde kolaylıkla kavrayabilirsiniz. *Buzdolabı kapağına uygun olup, sızdırmaz kapak özelliği sayesinde raflarda da kullanabilirsiniz. *Günlük olarak yıkanması gerekir ve de boş iken kapağı açık olarak tutulursa k..
15.00TL 20.00TL
*Mikrodalga fırında pratik, hızlı ve kolay pirinç pişirmenize yardımcı olur. *Mikro dalgada pişirme, ısıtma, servis etmek için kullanılır.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinasında yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı 10 yıl g..
36.00TL 50.00TL
  *Tupperware hello kitty şeklinde 3 farklı şekil seçeneğiyle kurabiye kalıpları  *Çocuklarınızın sevdiği karakter olan hello kittyli kalıplarla eğlenceli kurabiye yapımı için tasarlanmıştır.   *Hazırlama serisi ürünüdür.   AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. ..
12.90TL 15.00TL
* Servis sırasında pilav,salata,püre, ve helvalarınızı şekillendirmek için ideal bir üründür. ..
15.00TL 20.00TL
* Eşsiz slikon yapısı sayesinde yere düşse bile içerisindeki dökülmez. * Özel ağız yapısı sayesinde akış hızı kolayca ayarlanabilir.   * 2 taraftaki tutacakları ve sabitleyici tabanı sayesinde bebeğin kendi başına içmeyi öğrenmesine yardımcı olur.    * 4 aylık - 4 yaş arası çocuklar için uygundur.   * Kırılma,çatlama,bükülme,soyulma da 10 yıl gara..
35.00TL 35.00TL
  * 500 ml. kapasiteye sahiptir.  * Yuvarlak ve yumuşak kapağı hava geçirmezdir. * Hazırlama, saklama, mikrodalga fırında ısıtma, taşıma ve servis amaçlı kullanabilirsiniz. * İlk Tabağım'ın çıkartılabilir tabanı bebeğinizin kendi başına yemek yemesini kolaylaştırır. * Kırılma,çatlama,bükülme,soyulma da 10 yıl garantilidir. ..
40.00TL 50.00TL
  *Modern peri serisinden ince silikon spatula hazırlama ürünleri ve kaptaki gıdayı iyice sıyırmayı sağlar. *Isıya dayanıklıdır.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı ..
14.00TL 20.00TL
AB standartlarına uygundur. Elde  yıkanması tavsiye edilir. Ateş üzerinde kullanılmaz. 8,5 Lt ..
65.00TL 80.00TL
*Modüler kullanım imkanı. *Mutfak ve banyo çekmecelerinde. *İlaçların saklanmasında kullanılır. *Hava ve su sızdırmaz kapakları sayesinde sulu yemek, *Kuru gıdalar( un, şeker, pirinç, çikolata) hava almadan saklanması için uygundur. *Moduler seri olup dolaplarda az yer kaplamaktadır.   .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  B..
49.00TL 65.00TL
*Kare  kap olu, modüler bir seridir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     3 lt ölçülerindedir. ..
41.00TL 55.00TL
*Yıkanan kaşık, çatal, bıçak gibi aletleri süzülmesi için uygundur.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     Not: Sitede sadece Benzemez.Com ' da bulunmak..
35.00TL 40.00TL
  Uzun ömürlü taze gıdalar minimum alanda maksimum saklama çözümleri.Kolay kullanım! Un şeker vb. malzemelerinizi güvenle ve uzun süre saklayabilirsiniz.  5,5 LT  ölçülerindedir.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma,..
55.00TL 75.00TL
*3 adet tencere ve üç adet kapaktan oluşmaktadır.Çeliktir.Çıkarılıp takılabilen 1 adet sap mevcuttur.Sap çıktığı için tencereler rahatlıkla fırında da kullanılabilir. *Mikrodalga fırında kullanılmaz. *Yapısı ısıyı çok iyi muhafaza ettiği için yemek pişirrken enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. *Mükemmel ısı iletim özelliğine sahiptir. *Yemeklerinizi yağsız ve daha az su ile pişirebil..
750.00TL 1,000.00TL
*Kap zeminine ızgara konularak peynirleri saklamak için uygundur.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.  Görsel üzerindeki tekli ürün satış fiyatıdır. *Not: Izg..
25.00TL 30.00TL
*Kap zeminine ızgara konularak peynirleri saklamak için uygundur.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme, soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. *Not: Izgaralıdır, *Ürün 1,9 Lt. ölçüsündedir. ..
29.00TL 35.00TL
*Her yemek kristalin serisi ile ziyafete dönüşür.Şık sofraların yeni adı. *Zeytinyağlı yemeklerinizi, salatalarınızı, meyvelerinizi, tatlılarınızı, ekmeklerinizi, yoğurdunuzu, içeceklerinizi servis etmek ve saklamak için farklı ebatlarda kapaklı ve kapaksız ürünlerden oluşur. *Hava ve su sızdırmaz kapağı sayesinde şık bir taşıma ve servis ürünüdür. AB standartlarına uygundur. Bıçakl..
29.00TL 40.00TL
  * 275 ml kapasiteye sahiptir. * Bebeğiniz için taze mama, sizin için kolay taşıma imkanı sağlar.  * Önceden ölçtüğünüz toz mamayı daha sonra biberonda hazırlamanız için 3 bölmesi vardır. * Uzun ağız yapısı biberona tam oturur ve toz mamayı biberona dökerken tozun etrfa dökülmesini engeller.  * Mama ile elinizin temasını en aza indirdiği için oldukça hijyenik..
13.00TL 15.00TL
*İçinin  ızgarası sayesinde sebze ve meyveler uzun süre tazeliğini korur. *Kapak her açıldığında kapağın nemi kurulandıktansonra kapatılırsa ürün çürümez.     AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , ..
80.00TL 90.00TL
*Islak mendillerinizi daha hiyjen bir ortamda kurumadan saklayabilirsiniz. AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
24.00TL 25.00TL
* 21 x 14 x 3.5 cm ölçülerindedir. * Islak mendillerinizin uzun süre ıslaklıklarını korumalarını sağlar. * Yarı saydam gövdesi, içinde kalan mendilin rahatlıkla görülmesini sağlar. * Yeşil, turuncu ve açık mavi renkleri Çocuk Serisi ürünleri ile uyum sağlar.   .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üz..
24.00TL 25.00TL
* 40 x 40 cm ebatında bir üründür. * Deterjan kullanmanıza gerek kalmadan camlarınızı temizlemenizi sağlar. * Soğuk yada ılık su ileıslatıp kolayca temizleyebilirsiniz. * İz bırakmaz. * 4'e katlayıp kullandığınızda daha iyi sonuç elde edersiniz. *Tüy bırakmayan özel dokusuve ıslak kuru kullanımı ile özel bir ürün. *Cam yüzeylerini parlatıp kurularken aynı zamanda inatçı kirleri ..
17.00TL 25.00TL
  Bırakın Işıldasın Mikrofiber bezler ile arkanızda ışıltınızı bırakın. Özel dokusu ve temizleme özelliği sayesinde kuru olarak da kullanılabilir. Cam ve parlak yüzeylerde yüzeyi hafifçe nemlendirip sildiğinizde mikrofiber bezin kirleri, su lekelerini ve tozları nasıl yok ettiğini gözlemleyebilirsiniz. Mikrofiber, saç telinden yüz defa, ipekten ise 10 defa daha ince kirleri içi..
19.00TL 25.00TL
  * 30 x 30 cm ebatında bir üründür. * Islak ve kuru kullanabileceğimiz mikrofiber çok amaçlı bez, kuru kullanıldığında tozları mıknatıs gibi kendine çeker, ıslak kullanıldığında ise banyoda mutfağa rahat bir temizlik yapmanızı sağlar. * Islak kullanırken önce suyu sıkmak sonra 4'e katlayıp kullanmak daha iyi sonuç verir. AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesi..
15.00TL 20.00TL
2li küçük 600 ml. ebatında saklama kabıdır.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
23.00TL 30.00TL
*120 C 'ye kadar ısıya dayanıklıdır. *Tamamen esnek yapısı nedeniyle kolaylıkla kabın her köşesine rahatlıkla ulaşabilir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.   *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl gara..
28.00TL 35.00TL
*Çeşitli boylarda yiyecek saklama kapları.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     ..
48.00TL 55.00TL
*Çeşitli boylarda yiyecek saklama kapları.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.     ..
53.00TL 65.00TL
*Çeşitli boylarda yiyecek saklama kapları. *Modüler seridir. AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.         ..
69.00TL 85.00TL
Katalog dışı, çok amaçlı bir ürün. Yüksek kapasitesi sayesinde çok işinize yarayacak. Yüksek miktarda aldığınız, bakliyat için raflarda mükemmel çözüm.( şeker, pirinç, un, tarhana,bulgur ,vb.) Buzdolabında domates, yeşillikler,salatalık vb. sebzelerinizi saklayabilirsiniz. Önceden hazırladığınız salatayı, sos ve tuz dökmeden muhafaza edebilirsiniz. Özel şekli sayesinde, dolaplar..
85.00TL 100.00TL
*Hanımeli 2 li set ile tüm baharatlarınız şık bir şekilde servis edebilir, önündeki şeffaf bantlar sayesinde içinde ne olduğunu görebilirsiniz.   0,7 * 1,5 lt ölçülerindedir. AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.   *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, ..
55.00TL 85.00TL
*Hanımeli 3 lü set ile tüm baharatlarınız şık bir şekilde servis edebilir, önündeki şeffaf bantlar sayesinde içinde ne olduğunu görebilirsiniz. 0,7 Lt ( 2adet) * 1,5 lt ölçülerindedir.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında &nb..
85.00TL 100.00TL
* Soğuk - sıcak tatlılar, küçük kekler pişirip özel lezzetler yaratabilirsiniz. * Kalıplarda yaptığınız lezzetleri  kalıptan formu bozulmadan  kolayca çıkarabilirsiniz. * Yapışmaz olduğundan, tabanına yağ ve un sürmeye gerek yoktur, içindekini çıkarırken sorun yaratmaz. * Derin dondurucuda ve buzdolabında bekleteceğiniz dondurmalı tatlıları, kalıba koymadan kalıbı su ile yıkayıp..
50.00TL 70.00TL
*3 farklı boyu ile her türlü gıdanızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. 1*1,5*2 lt ölçülerindedir.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   &n..
58.00TL 70.00TL
*Çeşitli boyları ile her türlü ihtiyacınıza cevap verir , hiçbir gıdanız ziyan olmaz *Tuperware ürününün en çok satılan bir numaralı ürünüdür. 1Lt ,  1.5Lt.,  ve 2 Lt. ölçülerindedir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında &..
62.00TL 75.00TL
*Bebeğinizin günden güne büyüyen minik ayaklarını her gün ölçüp bebeğinizin günlük büyümesini takip edebilrisiniz.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
10.00TL 17.00TL
*Püre keşkek gibi gıdaları ezmek ve pişme süresini patatez sayesinde kısaltabilirsiniz.  *Profosyenel yardımcılarımızdandır.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl&n..
13.00TL 15.00TL
*Soğuk içecekler ve hatta çorba servisi için çok idealdir. *Seyahatte arabada işyerinde ve evde  piknikte kullanılabilir       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 1..
15.00TL 18.00TL
  * TUPPERWARE PRATİK ŞİŞE MOR 500ML BU BOYU VE RENGİ YENİ ÇIKTI SATIŞA   * KOKU YAPMAZ TUPPERWARE PRATİK ŞİŞE 500 ML HER TÜRLÜ İÇECEĞİNİZİ (MEŞRUBATINIZI, MEYVE SUYUNUZU, KOMPOSTONUZU, SÜTÜNÜZÜ, AYRANINIZI, SUYUNUZU)  KOYABİLİRSİNİZ.   * BAKTERİ ÜRETMEZ, KOKU YAPMAZ, SIKI KAPAKLIDIR DÖKÜLME YAPMAZ. ÇOCUĞUNUZ OKUL ÇANTASINDA YADA KENDİ  ÇANTA..
18.00TL 20.00TL
*Tepsi olarak kullanılır. *Parçaları:  İki adet yuvarlak tepsisi mevcut, ayrıca iç kısmında  1adet yuvarlak ağzı kapaklı kasesi vede   3 adet üçgen kaseleri  vardır.   AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.  *Normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bü..
95.00TL 120.00TL
* 1 Lt. kapasiteye sahiptir.  * Ergonomik dizaynı sayesinde kavraması, taşıma ve kullanımı kolaydır.  * Özel ağız yapısı sayesinde dökerken damlama yapmaz. * İçerisindeki içeceğin sıcaklığını ya da soğukluğunu uzun süre korur.   ..
125.00TL 165.00TL
*Salata pasta kısır e pilav gibi yiyeceklerin sunumu için çok kullanışlıdır. *Pişirme amaçlı kullanılmaz sadece servis ve şekillendirme amaçlıdır. *Fırında ve mikrodalga fırında kullanılmaz.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Derin dondurucuda kullanılabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tu..
43.00TL 50.00TL
*Salatayı servis etmede kullanılır *Beyaz ve kırmızı renkleri mevcuttur. *Salata kaşık ve çatalından oluşan iki parçalı aparatlıdır.       AB standartlarına uygundur.Elde yıkanması önerilir..  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya kar..
13.00TL 15.00TL
*Şeffaf  gövdesi sayesinde içerisindekini kolaylıkla görebilisiniz.. *Çizilmemesi için elde yıkanması tavsiye edilir. *Meyve,  sıcak ve soğuk yemekleri , pasta benzeri ürünleri servis etmek için uygundur.     .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperwar..
145.00TL 160.00TL
*Şeker, çikolata, çay gibi ürünleri koymak için  uygundur. *Set üstünde veya dolap içine konulabilir.      ..AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl&nbs..
25.00TL 35.00TL
*Şeker, çikolata, çay gibi ürünleri koymak için  uygundur. *Set üstünde veya dolap içine konulabilir.    .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilid..
65.00TL 85.00TL
*Ekmek, pasta, kurabiyeleri uzun süre tazeliğini korur. *Piknikler için idealdir. Yeşil renkte mevcuttur. AB standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
43.00TL 45.00TL
6.1lt kapasiteli 1 adet saklama kabı Tinimini Serisinin son hali. Buzdolaplarınızda sera etkisi yaratın. Minimum alanlarda maksimum saklama çözümleri . Sera Serisi sebze ve meyvelerinizi buzdolabında saklarken ilk günkü tazeliklerini koruyabilmeleri için tasarlandı. Meyve sebzeler çok kısa sürede bozulur. Sera Serisinin eşsiz havalandırma sistemi kabın içindeki oksijen ve ka..
51.00TL 70.00TL
4 LÜ OLARAK GÖNDERİLECEKTİR  1.8X3 BİR TANESİ YAYVAN  4.3 X1  * Sert kapakları sayesinde buzdolabında üst üste koyarak saklayabilirsiniz. * Meyve ve sebzelerinizi uzun süre saklamak için özel olarak üretilmiş ürünlerdir. * Farklı mikarlardaki ve boyutlardaki sebze-meyveler için çeşitli boyları mevcuttur. * Gövdenin üzerindeki tablo sayesinde hangi sebzenin ne ka..
125.00TL 175.00TL
*Her türlü Narenciye için  sıkma işleminde kullanılır. *Pratik ve işlevsel bir üründür, *Sarımsak, limon, portakal kabuğu rendeleme için uygundur. *Yumurtanın sarı ve beyazını ayırmak için kullanılır. *Bebek ürünleri hazırlamada kullanılabilir.     .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyini..
27.00TL 32.00TL
  * 415 ml. kapasitesine sahiptir. * Ergonomik dizaynı ve geniş hacmiyle hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanımı için uygundur. * Sıkı kapağı sayesinde içerisindeki sıvının dökülme riski yoktur. * Alt kısımdaki ayrılabilir parçayı isterseniz bardak olarak kullanabilirsiniz, ya da kilit sistemi sayesinde bozuk para ya da anahtar gibi küçük eşyalarınızı yanınızda güvenl..
18.00TL 25.00TL
*Modüler kullanım imkanı. *Mutfak ve banyo çekmecelerinde. *İlaçların saklanmasında kullanılır. *Hava ve su sızdırmaz kapakları sayesinde sulu yemek, *Kuru gıdalar( un, şeker, pirinç, çikolata) hava almadan saklanması için uygundur.   .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz..
40.00TL 50.00TL
*İlaçların saklanmasında kullanılır. *Hava ve su sızdırmaz özelliğe sahiptir. *Kuru gıdalar( un, şeker, pirinç, çikolata) hava almadan saklanması için uygundur.     .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kır..
25.00TL 30.00TL
*Balık buğulama, sebze ,meyve saklama için uygundur. *Izgarası sayesinde sebze ve meyveler çürümez. Kabın içine kaynar su konulur ızgaranınüerine çiy balık yerleştirilir ve buharında pişirme işlemi yapılır. *Bayatlayan ekmek, börek ,pohaçalar  süper starın ızgarasına yerleştirilir, buharın etkisiyle fırından yeni çıkmış gibi ısıtılmış olur.     .AB sağlık stan..
75.00TL 85.00TL
*Doğrama ve karıştırma için uygundur. *soğan ,domates ,biber, ceviz doğramada idealdir. *3 Bıçaklıdır. *Kapagı gövdeye yerleştirip ipini kendinize doğru çekmeniz gerekir.  .AB sağlık standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırıl..
73.00TL 85.00TL
*Yiyeceklerinizin servisi için şık bir ürün. 2,5 lt ölçülerindedir.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. ..
27.00TL 30.00TL
*Ultro pro koketlerde yemek pişirmek yemeğe lezzet katar.   *Tek kişilik  yemek, tatlı yapmak için iedealdir.      AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Fırında pişirilir.Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulm..
45.00TL 112.00TL
*Kalıcı tazelik sizin için yemeklerinizin sıcaklığını uzun süre korur. *Sağ Taraftaki Ürünün Tekli Fiyatıdır!     *Ultra pro serisi -25C ile +230C  arasında pişirmek uygundur. *Seri düşük ısıda fırında yemeğin her yerinin eşit şekilde  pişirmesini sağlar. *Tavuk, et kebabı, ekmek harika pişmektedir. *Fırın içersinde ısıyı koruyarak yemeğinizi ku..
29.00TL 45.00TL
  * 280 ml. kapasiteli 2 adet kaptan oluşur.  * Yuvarlak ve yumuşak kapağı hava geçirmezdir. * Hazırlama, saklama, mikrodalga fırında ısıtma, taşıma ve servis amaçlı kullanabilirsiniz. * Yemek Setim'in kulpları sayesinde kabı sıkıca kavrayarak bebeğinizi rahatça besleyebilirsiniz. * Kapağı sızdırmaz olduğu için bebeğinizin mamasını ya da yemeğini yanınızda rahatlık..
40.00TL 40.00TL
*Farklı boylarda  yuvarlak saklama kaplarıdır. *Ürünler sofrada şık tasarımı ile servise uygundur.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   0,5 ..
90.00TL 120.00TL
*Nescafe , çay , şeker gibi malzemelerinizi uzun zaman bayatlamadan saklayabileceğiniz şık bir ürün. *Muftak bankosunda veya dolapta şık yer kaplamaktadır.  *Kırmızı rengiyle mutfakların şık saklama kabıdır.  Sitede sadece Benzemez.com 'da mevcuttur.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde k..
35.00TL 40.00TL
*Farklı miktarlardaki gıdalarınızı süzebilmeniz için tasarlanmış özel bir üründür. *Özel tasarımı sayesinde süzgeçleri birbirine geçirerek kapalı bir süzgeç oluşturursunuz, böylelikle narin gıdalarınızı(çilek, böğürtlen vb. gibi)  kolayla yıkayıp süzebilirsiniz *İki yönlü süzme sağlar     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakl..
30.00TL 40.00TL
*Dikdörtgen şeklinde olup , sıkı kapak yapısına sahiptir. *Kuruyemiş, un, şeker, bakliyat gibi ürünleri bayatlamadan saklayan saklama kabıdır. 2.1 Lt. ölçüsündedir.     2li settir. AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında &nb..
49.00TL 65.00TL
*Tüm içiceklerinizi güvenle dökülmeden saklayabileceğiniz bir ürün. *Toz şeker, un gibi  ürünleri uzun süre bayatlamdan ilk günkü tazeliğinde saklar.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama ,..
29.00TL 35.00TL
*Kalıcı tazelik sizin için yemeklerinizin sıcaklığını uzun süre korur. *Sofralarda şık servis imkanı sunar.   Sol Taraftaki Ürünün Tekli Fiyatıdır!     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çat..
30.00TL 50.00TL
*Soğuk içecekler ve hatta çorba servisi için çok idealdir. *Sürahinin kapağını kapatmak için kapaktaki Tuperware logosunu sürahinin  tutma kısmanına gelecek  şekilde yerleştiriniz..   Ab standartlarına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında &..
20.00TL 30.00TL
*Mutfak bankosunda üst üste  yada yanyana konulabilir. *Çay,şeker gibi ürünler koymak için idealdir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz.   *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. &n..
34.00TL 45.00TL
*Mutfak bankosunda üst üste  yada yanyana konulabilir. *Çay,şeker gibi ürünler koymak için idealdir.       AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantili..
37.00TL 50.00TL
*Mutfak bankosunda üst üste  yada yanyana konulabilir. *Çay,şeker gibi ürünler koymak için idealdir.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir. &n..
49.00TL 60.00TL
*Mutfak bankosunda üst üste  yada yanyana konulabilir. *Çay,şeker gibi ürünler koymak için idealdir.   AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.   4 ..
41.00TL 45.00TL
*Üç şekerpareye benzer kaplardır.*Yuvarlak ve ağzı sıkı kapaklı saklama kaplarıdır. *Yemek, yoğurt gibi yiyecekleri koymak için uygundur.*Hava geçirmeyen kapakları gıdaların daha taze ve daha uzun süre saklanmasını sağlar. *Üçüde mavinin farklı renklerinden oluşmaktadır.*Saydam gövdesi sayesinde içindeki gıdayı rahatlıkla görebilirsiniz.. *Daha iyi saklama için havasını alınız. ..
44.00TL 45.00TL
-Yuvarlak sıkı kapağı sayesinde içindeki ürün dökülmez ve sızdırmaz özelliktedir.    12x 5cm ebatlarında 300 ml ölçülerinde.     AB standartlarına uygundur.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Bıçakla temas ettirmeyiniz. Ateş üzerinde kullanılmaz. *Tuperware ürünleri,normal kullanım koşulları altında  Kırılma, bükülme, çatlama , soyulmaya karşı..
42.50TL 50.00TL